KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12421411
nr 1242 1411
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Blandteknik, Perspective japonaise, No 458, signerad, bladets mått: 34x24
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:39:26
17/3 12:26:06
700 kr
18/3 14:15:16
18 mar
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd